เกมที่ทํารายได้มากที่สุด 2019_สูตรเกมยิงปลา scr888_ไพ่ป๊อกเด้ง ออนไลน์ apk_วิเคราะห์บอลวันนี้สปอร์ตพลู_dafabet เครดิตฟรี

2017
1st Prize Kayla Czaga Harvest Moon Lantern Festival
Honourable Mention Blair Trewartha Breach
Reader’s Choice Phillip Crymble Biography of a Story
?
?
2016
1st Prize Doyali Islam site
Honourable Mention James Langer As SpongeBob SquarePants
Reader’s Choice Curtis Leblanc In Recognition of a Quarter Century of Contribution to UMA
blank
?
2015
1st Prize Kevin Shaw Turing’s Time Machine
Reader’s Choice Amber Homeniuk by the time he hit the floor
?
?
2014
1st Prize Kristina Bresnen Consider the Lilies
Reader’s Choice Matt Jones Wounded Village
2013
1st Prize Shane Neilson The Barn
Reader’s Choice E. Alex Pierce Medway River, Carousel
?blank
2012
1st Prize Jacob McAr-thur Mooney The Fever Dreamer
Reader’s Choice Michael Fraser Going to Cape
?blank
?
2011
1st Prize Anne Marie Todkill Wash Day
2nd Prize Maurice Mierau The impassioned ex-formalist Pulitzer Prize-winning womanizing alcoholic jumps off a bridge
3rd Prize Ian Williams Please Print Clearly in Block Letters
Reader’s Choice Barbara Pelman Between the Heartbeats
?blank
2010
1st Prize Shane Neilson New Year’s Day
2nd Prize Bren Simmers Chickens
3rd Prize Lise Gaston Fuse
Reader’s Choice Susan Braley Traces
?blank
2009
1st Prize Patricia Young The Night of the Apocalypse Yahweh Tinkles the Ivories
2nd Prize Susan Buis In alabastrine (Edith Lake)
3rd Prize E. Alex Pierce Common Loon
Reader’s Choice Jim Johnstone Canadian Gothic
?blank
2008
1st Prize Patricia Young The Hickock Girls in the Front Pew Address the Platypus
2nd Prize Karen Solie Prayers for the Sick
3rd Prize Moez Surani Chopping Wood on Ivan’s Farm
Honourable Mention Aurian Haller excerpt from Speechless
Reader’s Choice Susan Stenson To See You Like This
?blank
2007
1st Prize Susan Elmslie Box
2nd Prize Degan Davis Winter
3rd Prize Aurian Haller selection from Seamless
Final Judge

John Steffler

?blank
2006
1st Prize Bren Simmers Out Walking
2nd Prize Michael Reynolds Castor Gulo (poem of a beaver becoming a wolverine)
3rd Prize Heidi Garnett Water Rituals
Final Judge

Don Domanski

?blank
2005
1st Prize Sandra Kasturi Old Men, Smoking
2nd Prize Irene Livingston Open My Drawers
3rd Prize Karen Hofmann Cock Pheasant
Final Judge

Mildred Tremblay

?blank
2004
1st Prize Susan Stenson The Crazy Maps
2nd Prize matt robinson how we keep it together
3rd Prize Linda Rogers The Walled Garden
Final Judge

Lorna Crozier

?blank
2003
1st Prize Harold Rhenisch Tao Hill
2nd Prize Jannie Edwards Blood Opera
The Raven Tango Poems
3rd Prize Deanna Young Swimming Lessons
Final Judge

Derek Wynand

?blank
2002
1st Prize Maureen Scott Harris Be the River
2nd Prize Alison Pick Infant Abandoned In High Park
3rd Prize Deanna Young Recent Sightings
Final Judge

Mary Dalton

?blank
2001
1st Prize Joelene Heathcote How the Dying Move to Water
2nd Prize Maureen Scott Harris The Drowned Boy
3rd Prize Pamela Swanigan How to Win at Rummy
Final Judge

Steven Heighton

?blank
2000
1st Prize Sue McLeod God of Pockets
2nd Prize Sue Wheeler Darkening
3rd Prize Michael V. Smith Particulars
Final Judge

Elizabeth Philips

?blank
1999
1st Prize Richard Lemm Rationed
2nd Prize Elizabeth Philips Reply to the Minister of Lilies
3rd Prize Jim Roberts Myth, Ritual and the Yorkdale Cloverleaf
Final Judge

Brian Bartlett

?blank
1998
1st Prize Wayne Tompkins Hidden Register
2nd Prize Anne Simpson Meanwhile, in Ithaca
3rd Prize Donna Langevin My Son, Improvising on the Violin to Fauré
Final Judge

Patricia Young

?blank
1997
1st Prize Marlene Cookshaw Open and Close
2nd Prize Barbara Schott Blue Snow
3rd Prize Linda Rogers Adagio in G Minor
Final Judge

Barry Dempster

?blank
1996
1st Prize Mildred Tremblay Astonishing Creations
2nd Prize Sue Wheeler Negative Space, 1980
3rd Prize Sophia Kaszuba Good Food
Final Judge

Robyn Sarah